Search form

    EGÉSZSÉGÜGYI SZAKÁPOLÓ

  • Egészségügyi szakápolót alkalmazunk Csíkszentsimonba és környékére. Amennyiben szakmai tudásoddal szeretnél hozzájárulni idős, beteg emberek egészségi állapotának a helyreállításához és megőrzéséhez, akkor jelentkezz mihamarabb. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • ellátottak nyilvántartásba vétele a csapatvezetővel, vagy ennek helyettesével és a szociális munkással együtt, a teljes ápolási dokumentáció elkészítése,
    • az otthoni ápolás megszervezése és kivitelezése,
    • adminisztratív feladatokban való részvétel,
    • kinaesthetics képzéseken való részvétel, a szerzett tudás felhasználása a mindennapi ápolási tevékenységek során, az ellátott személyek mozgásfejlesztése érdekében.

    A jelölttel szemben támasztott elvárások:

    • érettségi és szakápolói oklevél,
    • szabadgyakorlási engedély,
    • a szakápolás mellett vállalja az alapápolást is,
    • csapatmunkára való készség,
    • rugalmas munkamegosztásra való készség,
    • fejlett szociális érzék,
    • pontosság,
    • keresztény értékrend,
    • fejlett kommunikációs készség,
    • a magyar és román nyelv ismerete és használata,
    • B. kat. jogosítvány.

    Szükséges iratok:

    • magyar nyelvű kézzel írt szándéknyilatkozat,
    • szakmai önéletrajz,
    • oklevelek másolata.

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony,
    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen.

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról, március 5-ig.

    Röviden rólunk: több mint 25 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 6 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása. Az otthoni ápolás és szociális gondozás célja az egészségügyi alapápolás és szociális gondozás biztosítása, az egészségi állapot megtartása, helyreállítása, illetve javítása az ágyhoz-, házhoz kötött idős, beteg emberek számára.

    Munkavégzés helye: Csíkszentsimon, Csíkszentimre
    Jelentkezési határidő: 2018. február 28.
    Kapcsolattartó személy: Geréd Enikő, Szőcs Judit
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0732-830.043, 0728-289.398

    Csíkszereda, Nagy Imre utca, 140 szám alatt munkanapokon 9-12 óra között.

  • Aktuális

    Péntek, 2018. Május 18.

    Az Erasmus+ pályázat hat ország roma integrációjával foglalkozó szakemberének nyújtott lehetőséget, hogy együtt egy olyan könyvet/tanári segédanyagot hozzanak létre, amely egyedülállóan fog

    Hétfő, 2018. Május 07.

    Adományodat közösen kiflivé és a rászoruló gyerekek mosolyává varázsoljuk!