Search form

    EGÉSZSÉGÜGYI SZAKÁPOLÓ

  • A Gyulafehérvári Caritas Szociomedikális Ágazata egészségügyi szakápolót alkalmaz Karcfalva községekben. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • ellátottak nyilvántartásba vétele a csapatvezetővel, vagy ennek helyettesével és a szociális munkással együtt, a teljes ápolási dokumentáció elkészítése;
    • az otthoni ápolás megszervezése és kivitelezése;
    • adminisztratív feladatokban való részvétel;
    • kinaesthetics képzéseken való részvétel, a szerzett tudás felhasználása a mindennapi ápolási tevékenységek során, az ellátott személyek mozgásfejlesztése érdekében.

    A jelölttel szemben támasztott elvárások:

    • érettségi és szakápolói oklevél;
    • szabadgyakorlási engedély;
    • a szakápolás mellett vállalja az alapápolást is;
    • csapatmunkára való készség;
    • rugalmas munkamegosztásra való készség;
    • fejlett szociális érzék;
    • pontosság;
    • keresztény értékrend;
    • kommunikációs készség;
    • a magyar és román nyelv ismerete és használata;
    • B. kat. jogosítvány.

    Szükséges iratok:

    • magyar nyelvű kézzel írt szándéknyilatkozat;
    • szakmai önéletrajz;
    • oklevelek másolata;

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony;
    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések);
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség;
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás);
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen.

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról, június 16-ig.

    Röviden rólunk:Több mint 25 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 5 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása.

    Munkavégzés helye: Karcfalva/ Felcsík régió
    Jelentkezési határidő: 2018. június 15.
    Kapcsolattartó személy: Guzrány Aranka
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0732-830023
    Iroda cím:

    Csíkjenőfalva 535. szám

  • Aktuális

    Szerda, 2019. Május 15.

    „Akadálymentesítésre a léleknek is szüksége van” – ezt vallja Pupák-Felméri Zsuzsa gyógytornász, aki a Gyulafehérvári Caritas Esély Programjának vezetőjeként gyógyító sétára hív mindenkit.

    Péntek, 2019. Május 03.

    Gyakran előfordul, hogy önkéntesek segítségét kérjük didaktikai eszközök készítésében, rendezvények szervezésében, élelmiszercsomagok összeállításában, ajándék cipősdobozok kiosztásában és még soro