Search form

    IDŐSGONDOZÓ INAS

  • Idősgondozó inas munkatársat alkalmazunk Hargita megyébe. Úgy érzed, hogy szívesen segítenél többnyire idős, beteg személyeket ápolni és gondozni? Akkor jelentkezz mihamarabb, közöttünk a helyed!  Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • ellátottak nyilvántartásba vétele a csapatvezetővel, vagy ennek helyettesével és a szociális munkással együtt, a teljes ápolási dokumentáció elkészítése,
    • az otthoni ápolás megszervezése és kivitelezése,
    • adminisztratív feladatokban való részvétel,
    • kinaesthetics képzéseken való részvétel, a szerzett tudás felhasználása a mindennapi ápolási tevékenységek során, az ellátott személyek mozgásfejlesztése érdekében.

    A jelölttel szemben támasztott elvárások:

    • 8 általános,
    • csapatmunkára való készség,
    • rugalmas munkamegosztásra való készség,
    • fejlett szociális érzék,
    • pontosság,
    • keresztény értékrend,
    • kommunikációs készség,
    • a magyar és román nyelv ismerete és használata,
    • B. kat. jogosítvány.

    Szükséges iratok:

    • magyar nyelvű kézzel írt szándéknyilatkozat,
    • szakmai önéletrajz,
    • oklevelek másolata.

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony,
    • szakmai tapasztalat és oklevél a megszerzett tudásról,
    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen.

    A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról, július 24-ig.

    Röviden rólunk: Több mint 25 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 6 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása.

    Munkavégzés helye: Csíkszereda és környéke
    Jelentkezési határidő: 2018. július 23.
    Kapcsolattartó személy: 0732-830.035
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: Imre Bernadett

    Csíkszereda, Nagy Imre utca 140 szám, munkanapokon 9-12 óra között.

  • Aktuális

    Csütörtök, 2018. Szeptember 06.

    Ha kalandvágyó vagy,
    ha szeretnéd jobban megismerni önmagad,
    ha szeretsz új tapasztalatokat szerezni,

    Kedd, 2018. Szeptember 04.

    Csíkszeredában heti rendszerességgel lesz foglalkozás szeptember 12-től december 19-ig a Szent Imre Ifjúsági Központban.