KOVÁSZNA MEGYEI GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI PROGRAMOK VEZETŐJE - Gyulafehérvári Caritas

Search form

    KOVÁSZNA MEGYEI GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI PROGRAMOK VEZETŐJE

  • A Gyulafehérvári Caritas programvezetőt keres háromszéki gyermekeknek szóló komplex szociális szolgáltatásai élére. Téged várunk, amennyiben: menedzser vagy és erős szociális érzékenységgel/civil elköteleződéssel rendelkezel, VAGY segítő szakember vagy, jó menedzseri kompetenciákkal. Bővebb infó az állással kapcsolatban alább olvasható.

    FELADATOK:

    • Biztosítja a programban érintett gyermekek és fiatalok – különösen a hátrányos helyzetű gyermekek – és családjaik számára az egészségügyi-, oktatási-, képzési-, és szociális ellátást.
    • Feltárja a gyerekek és fiatalok, valamint családjaik speciális szükségleteit, igényeit és lereagálja ezeket.
    • Egységes szervezeti szakmai célokat dolgoz ki, figyelembe véve a feltárt igényeket.
    • Tervezi és folyamatosan fejleszti a programok szolgáltatásait.
    • Biztosítja az akkreditációval rendelkező szolgáltatások szakmai-, személyi- és tárgyi feltételeit.
    • Közreműködik állami ellátó szervekkel, mint oktatási rendszer, önkormányzatok, gyerekvédelem stb.
    • Tartja a kapcsolatot és együttműködik más megyei gyermek- és ifjúsági programok vezetőivel.
    • Kidolgozza a szolgáltatási portfóliót és a szakmai protokollt, együttműködve más megyei gyerekprogramok vezetőivel.

    ELVÁRÁSOK:

    • Felsőfokú végzettség.
    • Min. 1 éves vezetői tapasztalat (szerződéses vagy önkéntes formában).
    • Ifjúsági vagy gyerekprogramokban szerzett formális/informális tapasztalat.
    • Precíz, önálló és megbízható munkavégzés.
    • A magyar és a román szakmai nyelvezetben való jártasság.
    • Logikus gondolkodás.
    • Szervezői készségek.
    • Jó kommunikációs készség.
    • Stressztűrő képesség.
    • Jó csapatszellem.
    • Keresztény értékrend.
    • Számítógép-kezelői ismeretek.

    ELŐNYT JELENT:

    • Segítő szakmában/menedzsment területén szerzett diploma.
    • B. kategóriás jogosítvány.

    SZÜKSÉGES IRATOK:

    • Magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat.
    • Szakmai önéletrajz román nyelven (Europass).
    • Releváns oklevelek másolata.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen (Sepsiszentgyörgy, Kós Károly, 11 szám).

    Kérjük feltüntetni a betölteni kívánt munkakört!

    A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.

    RÖVIDEN RÓLUNK:

    A Gyulafehérvári Caritas az ország legnagyobb szociális civil szervezete. Jelenleg 5 megyében vagyunk jelen (Maros, Hargita, Kovászna, Fehér és Hunyad).

    Munkavégzés helye: Kovászna megye
    Jelentkezési határidő: 2019. október 10.
    Kapcsolattartó személy: SIMON Emőke
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0742-458050