Search form

    KÖZÖSSÉGFEJLESZTŐ

  • A Gyulafehérvári Caritas – Szociális Gondozás Ágazata közösségfejlesztő munkatársat keres a „United Networks – Integrált kezdeményezés a hátrányos helyzetű közösségek felzárkóztatásáért” projekt keretében.

    Röviden rólunk:  27 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 6 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása.

    Alkalmazó:

    Gyulafehérvári Caritas – Szociális Gondozás Ágazata

    „United Networks – Integrált kezdeményezés a hátrányos helyzetű közösségek felzárkóztatásáért” projekt

    Munkavégzés helye:  Hargita megye – Zetelaka község

    Munkaidő: Teljes- vagy részmunkaidős állás

    Főbb feladatok:

    • a helyi közösség erőforrásainak és szükségleteinek minőségi felmérése;
    • a közösség támogatása, segítése a létező erőforrások mozgósításának és a közösségi összetartás megerősítésének érdekében;
    • a marginalizált közösségek tagjainak tervezési folyamatba való bekapcsolódásának és demokratikus képviseletének támogatása, segítése;
    • közösségfejlesztő rendezvények, események szervezése;
    • helyi intézményekkel való együttműködés.

    Elvárások:

    • felsőfokú végzettség;
    • a román nyelv ismerete;
    • jó kommunikációs- és tárgyalási készség;
    • önálló- és csapatmunkára való alkalmasság;
    • pontosság, precizitás, határidők betartásának képessége;
    • strukturált gondolkodás, kiváló problémamegoldó képesség;
    • empátia, szociális érzékenység és felelősségtudat;
    • keresztény értékrend;
    • számítógépkezelési ismeretek (MsOffice, internet, e-mail).

    Előnyt jelent:

    • tapasztalat a hátrányos helyzetű közösségekkel való munka területén;
    • idegen nyelv ismerete;
    • B kategóriás jogosítvány.

    Jelentkezéshez szükséges iratok:

    • szakmai önéletrajz (Europass);
    • kézzel írt szándéknyilatkozat (motivációs levél);
    • a legfontosabb tanulmányokat igazoló iratok másolata.

    Amit nyújtunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk. A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról legkésőbb  2018. január 18-ig.

    Munkavégzés helye: Zetelaka község
    Jelentkezési határidő: 2018. január 16.
    Kapcsolattartó személy: Szabó Klára Réka
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0737-844.567
    Iroda cím:

    Marosvásárhely, Rózsák tere 61. szám

  • Aktuális

    Kedd, 2018. Április 17.

    Az idei Swimathon úszóversenyen két Caritas-projektet is támogathatsz. Hullámozzunk együtt!

    Péntek, 2018. Április 13.

    Április 12-én került sor a Roma napra Marosszentgyörgyön. A Románia kulturális községe címet több évben is elnyerő községben harmadik alkalommal ünnepelték meg a romákat.