Search form

    KÖZPONTVEZETŐ

  • Vezetőt keresünk a Szent Ágoston Fejlesztő Központba, ahol felnőttkorú fogyatékkal élőkkel dolgozunk. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • a központ működésének szakmai és adminisztratív vezetése,
    • fogyatékkal élőkkel végzett munkának a megszervezése és koordinálása,
    • a munkafolyamat dokumentálása,
    • időszakos és tematikus rendezvények szervezése,
    • pénzügyi éves keretterv készítése és követése, a bevételek és kiadások egyensúlyban tartása,
    • hosszú távú célok meghatározása, stratégiai folyamatok vezetése,
    • a központ fenntartásának biztosítása érdekében projektek előkészítése, pályázatok írása, lebonyolítása és elszámolása, jelentések készítése,
    • helyi szinten létező erőforrások feltérképezése, új erőforrások felderítése,
    • együttműködés civil szervezetekkel, közintézményekkel és egyházi képviselőkkel,
    • együttműködés a szervezeten belüli programokkal, intézményekkel.
    • szülőkkel való kapcsolattartás és együttműködés.

    A jelölttel szemben támasztott elvárások:

    • felsőfokú végzettség,
    • fejlett szociális érzék,
    • jó kommunikációs- és szervezői készség,
    • türelem, kreativitás,
    • rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodás,
    • önálló és csoportos munkavégzésre való készség,
    • számítógépes (MS Office) ismeret,
    • magyar és román nyelv ismerete.

    Előnyt jelent:

    • gyógypedagógus/szociális munkás/pedagógus/pszichológus végzettség,
    • tapasztalat és képzettség a szakterületen, önkéntesség,
    • idegen nyelv ismerete,
    • B kategóriás hajtási engedély.

    Szükséges iratok:

    • kézzel írt szándéknyilatkozat,
    • szakmai önéletrajz (Europass),
    • releváns oklevelek másolata.

    Amit nyújtunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél munkalehetőség,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról legkésőbb november 26-ig.

    Röviden rólunk: Több mint 25 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 5 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása.

    Munkavégzés helye: Csíkszereda
    Jelentkezési határidő: 2018. november 22.
    Kapcsolattartó személy: Demeter Zsuzsa
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0751-140067
    Iroda cím:

    Csíkszereda, Szent Ágoston tér 1-4 szám.