Search form

    ÖNKÉNTESEK KOORDINÁTORA

  • Amennyiben egy stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél szeretnél dolgozni, fiatalok között, egy dinamikus, inspiráló környezetben, és úgy érzed, hogy nem riadsz vissza a koordinátori feladatoktól sem, akkor jeletkezz mihamarabb. Várjuk jelentkezésed. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • önkéntesek bevonása szociális és karitatív munkába, és az ezzel járó menedzsment feladatok ellátása: önkéntesek toborzása, motiválása, koordinálása, a munka dokumentálása, tevékenységek szervezése;
    • programok, találkozók, felkészítők és képzések szervezése önkénteseknek a régióban;
    • rendezvények, táborok, klubok, ünnepségek szervezése csapatban;
    • projektek, pályázatok előkészítése, lebonyolítása és elszámolása;
    • önkéntes csoportvezetők felkészítése, munkájuk segítése;
    • az önkéntesség kultúrájának népszerűsítése programok által.

    A jelölttel szemben támasztott elvárások:

    • felsőfokú végzettség humán/segítő szakmában (szociális munka,pedagógia, teológia, pszichológia, kommunikáció, humánerőforrás, szociológia, stb.),
    • jó kommunikációs szervezői készség és keresztény értékrend,
    • önálló és csoportos munkavégzésre való készség,
    • közösségszervezési/programszervezési tapasztalatok,
    • számítógép-kezelői ismeretek,
    • magyar, román nyelv ismerete.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • szociális területen való képzettség és/vagy tapasztalat,
    • korábban az önkéntesség területén szerzett tapasztalat,
    • idegennyelv-ismeret (angol/német),
    • projekt jellegű munkában és pályázatírásban való jártasság,
    • B. kat. jogosítvány.

    • magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat (motivációs levél, legtöbb 1 oldal),
    • szakmai önéletrajz (europass),
    • releváns oklevelek másolata.

    A jelentkezési dosszié elektronikusan küldhető. Kérjük feltüntetni a betölteni kívánt munkakört!

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás, és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról, legkésőbb 2018.10.25.-ig.

    Röviden rólunk: 28 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 5 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása. Programunkban a koordinátorok fogják össze az adott régióban tevékenykedő önkénteseket. Kísérik, segítik munkájukat, különböző szociális programokat indítanak önkéntesek bevonásával és tartják a kapcsolatot a szervezet munkatársaival, akik önkéntesekkel dolgoznak.

    Munkavégzés helye: Sepsiszentgyörgy/Kézdivásárhely
    Jelentkezési határidő: 2018. október 22.
    Kapcsolattartó személy: László Katalin
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0799-850.233