OPERATÍV - PÉNZÜGYI ALIGAZGATÓ - Gyulafehérvári Caritas

Search form

    OPERATÍV - PÉNZÜGYI ALIGAZGATÓ

  • Szereted a számokat? A jelentéseket? A statisztikákat? A rendszert? A gazdasági előrejelzések jóval többet jelentenek számodra, mint holmi vonalak egy táblában?Mindezek mellett, ha nem okoz gondot számodra a nem földrajzi helyhez kötött munkavégzés, akkor te lehetsz a mi emberünk!Feladatod a jövőtervezés, költségvetések összehangolása, pénzügyi prognózis, követés, rendszerezés, jelentések, vagyonkezelés. Bővebb infó az állással kapcsolatban alább található.

    FELADATOK:

    • Koordinálni a gazdasági- és menedzsment folyamatokat: tervezés, végrehajtás, ellenőrzés.
    • Biztosítani az infrastruktúra működtetését, a munkavégzéshez szükséges járműveket, eszközöket.
    • Biztosítani a beszerzési folyamatok jogszerűségét, koordinálását és szabályosságát.
    • Az éves beszerzési- pénzügyi-, forrásteremtési terv elkészítése.
    • Biztosítani a működéshez szükséges forrásokat.
    • Megtervezni, megszervezni és biztosítani a marketingtevékenységet.
    • A munkatársai tevékenységeinek irányítása, koordinációja, szervezése, ellenőrzése és értékelése.

    ELVÁRÁSOK:

    • Felsőfokú, szakirányú végzettség.
    • Min. 3 éves vezetői tapasztalat.
    • B kategóriás jogosítvány.
    • Számítógép-kezelői ismeretek.

    ELŐNYT JELENT:

    • Gazdasági, közigazgatás vagy menedzsment területen szerzett diploma és munkatapasztalat.
    • Civil szférában szerzett vezetői tapasztalat.

    AZ IDEÁLIS JELÖLT:

    • Proaktív szemléletű.
    • Rendelkezik stratégiai és hosszú távú tervezési képességgel.
    • Kiváló szervező képességű.
    • Éles, gyors észjárású.
    • Jó kommunikációs és tárgyalási képességű.
    • Tanulási vágy és szakmai alázat jellemzi.
    • Tisztességes, becsületes, lojális.
    • Keresztény az értékrendje.
    • Állandó fejlődésre való törekvés alapvető a számára.

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések).
    • Stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség.
    • Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás).
    • Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    SZÜKSÉGES IRATOK:

    • Magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat.
    • Szakmai önéletrajz román nyelven (Europass).
    • Releváns oklevelek másolata.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk. Kérjük feltüntetni a betölteni kívánt munkakört.

    A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.

    RÖVIDEN RÓLUNK:

    A Gyulafehérvári Caritas az ország legnagyobb szociális civil szervezete. Jelenleg 5 megyében vagyunk jelen (Maros, Hargita, Kovászna, Fehér és Hunyad).

    Munkavégzés helye: Maros megye
    Jelentkezési határidő: 2019. november 18.
    Kapcsolattartó személy: SIMON Emőke
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0742-458050