PÁLYÁZATÍRÓ, FEJLESZTÉSI SZAKEMBER - Gyulafehérvári Caritas

Search form

    PÁLYÁZATÍRÓ, FEJLESZTÉSI SZAKEMBER

  • Otthonosan mozogsz a pályázatírás világában? Meglévő tudásoddal hátrányos helyzetű közösségeknek szeretnél anyagi erőforrást biztosítani? Fontos számodra az emberközpontúság, a családias légkör? Nekünk is! Várjuk jelentkezésed, és várunk téged a csapatunkba! Bővebb infót az állással kapcsolatban alább olvashatsz.

    Munkaszerződés formája: meghatározott időre 2020 augusztus végéig, meghosszabbítási lehetőséggel.

    Főbb feladatok:

    • helyi szinten létező erőforrások feltérképezése, új erőforrások felderítése a hátrányos helyzetű közösségek támogatása érdekében;
    • a közösség fejlesztési lehetőségeinek azonosítása és kiaknázása, helyi-, regionális- és mikró regionális szinten;
    • tanácsadás, önkormányzatok támogatása, pályázati dokumentációk, projektek előkészítése;
    • a szociális beavatkozásban részesülő települések átfogó helyi stratégiájának és fejlesztési terveinek előkészítésében való részvétel.

    Elvárások:

    • felsőfokú végzettség;
    • legalább 2 év tapasztalat pályázatírás/ projektmenedzsment területen;
    • a román nyelv kitűnő ismerete;
    • jó kommunikációs- és tárgyalási készség;
    • önálló és csapatmunkára való alkalmasság;
    • pontosság, precizitás, határidők betartásának képessége;
    • strukturált gondolkodás, kiváló problémamegoldó képesség;
    • empátia, szociális érzékenység és felelősségtudat;
    • keresztény értékrend;
    • számítógépkezelési ismeretek (MsOffice, internet, e-mail).

    Előnyt jelent:

    • fejlesztési stratégiák, projektportfóliók tervezésében, kidolgozásában való jártasság;
    • idegen nyelv ismerete;
    • B kategóriás jogosítvány.

    Jelentkezéshez szükséges iratok:

    • szakmai önéletrajz (Europass);
    • kézzel írt szándéknyilatkozat (motivációs levél);
    • a legfontosabb tanulmányokat igazoló iratok másolata.

    Amit nyújtunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk. A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    Munkavégzés helye: Marosvásárhely, Székelyudvarhely/Csíkszereda, Sepsiszentgyörgy
    Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 26.
    Kapcsolattartó személy: Szabó Klára Réka
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0737-844.567