Search form

    PEDAGÓGUS

  • Pedagógus munkatársat alkalmazunk a Szent Ágoston Nappali Foglalkoztatóba. Amennyiben úgy érzed, hogy fogyatékkal élő gyerekeknek és fiataloknak szeretnél hozzájárulni a fejlődéséhez, akkor jelentkezz erre a munkakörre.  Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható

    Feladataid lesznek:

    • a csoportvezetés, fejlesztési programok összeállítása és megvalósítása a Szent Ágoston Nappali Foglalkoztató sérült fiataljai számára,
    • foglalkozáshoz szükséges eszközök előkészítése,
    • segítségnyújtás a fiataloknak a különböző tevékenységekben,
    • rendezvényeken való részvétel a foglalkoztató fiataljaival,
    • az intézmény tisztántartása,
    • szülőkkel való kapcsolattartás,
    • fiatalok felügyelete és kísérése,
    • rendezvények, programok szervezésében való részvétel,
    • eszközök rendbetartása.

    Elvárásaink feléd:

    • felsőfokú végzettség: gyógypedagógus/szociális munkás/pszichológus/pedagógus/tanító/óvónő/tanár,
    • fejlett szociális érzék,
    • keresztény értékrend,
    • türelem, kreativitás,
    • rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodás,
    • csapatban és önálló munkára való képesség,
    • magyar és román nyelv ismerete.

    Előnyt jelent:

    • számítógépes (MS Office) ismeret,
    • német/angol nyelv ismerete,
    • tapasztalat és képzettség a fogyatékossággal élőkkel való munkában, önkéntesség,
    • B kategóriás hajtási engedély.

    Szükséges dokumentumok:

    • kézzel írt szándéknyilatkozat (legtöbb egy oldal),
    • szakmai önéletrajz (euopass),
    • személyi igazolvány másolata,
    • releváns oklevelek másolata.

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony,
    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen, február 21., 14 óráig.

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról, legkésőbb február 23-ig.

    Röviden rólunk:

    Több mint 25 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 6 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása.

    Munkavégzés helye: Csíkszereda
    Jelentkezési határidő: 2018. február 21.
    Kapcsolattartó személy: Acostachioaie Veronka
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0753-056.939
    Iroda cím:

    Csíkszereda, Szent Ágoston tér 1-4. szám.

  • Aktuális

    Hétfő, 2018. Február 19.

    Szeretettel várunk minden szenvedélybeteget és hozzátartozót lelkigyakorlatos programunkra.

    Hétfő, 2018. Február 12.

    Most szükségünk van Önre, ajánlja fel adója 2%-át a Gyulafehérvári Caritasnak. Hogy újra együtt segíthessünk…
    … az elfelejtett időseken,