Search form

    PEDAGÓGUS/SZOCIÁLPEDAGÓGUS

  • Pedagógust/gyógypedagógust keresünk Etédre, Hargita megyébe. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható. Jelentkezz, amennyiben gyerekekkel, fiatalos, lendületes csapatban és egy civil szervezetnél dolgozni.

    Munkavégzés típusa: részmunkaidő, rugalmas munkaprogram, min. 4, max. 6 óra/nap.

    Feladatok:

    • egyéni és csoportos foglalkozások hátrányos helyzetű gyerekekkel;
    • segítségnyújtás a házi feladatok elkészítésében;
    • fejlesztő és prevenciós foglalkozások kidolgozása és kivitelezése;
    • egyéni tanácsadás a helyi szükségleteknek és lehetőségeknek megfelelően;
    • programok szervezése, lebonyolítása (tematikus rendezvények gyerekeknek);
    • adminisztrációs munka;
    • multidiszciplináris csapattal való munka.

    Elvárások:

    • szociálpedagógus vagy pedagógusi végzettség, vagy más segítő szakmai végzettség, viszont a pedagógusi modul, kötelező;
    • szociális érzékenység;
    • keresztény elkötelezettség;
    • felelősségtudat és folyamatorientáltság;
    • problémamegoldó-, tervező- és szervező készség;
    • csapatmunkára nyitott, de ugyanakkor önálló munkavégző készség;
    • jó kommunikációs készség, komplex gondolkodás, kreativitás;
    • számítógép-kezelői ismeretek (MsOffice, Internet);
    • a magyar és román szakmai nyelvezetben való jártasság.

    Előnyt jelent:

    • szakmai tapasztalat;
    • roma gyerekkel való munka;
    • idegen nyelv ismerete (angol/német);
    • B. kat. jogosítvány.

    • magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat (legtöbb 1 oldal);
    • szakmai önéletrajz;
    • legfontosabb oklevelek másolata.

    A szükséges iratokat kérjük elektronikus formában e-mailen keresztül eljuttatni, október 23., 15 óráig.

    Megjegyzés: A vizsgáztató bizottság fenntartja magának az előválogatás jogát. A kiválasztott személyeket telefonon értesítik az interjú időpontjáról.

    Röviden rólunk: 28 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 5 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása.

    Munkavégzés helye: Etéd
    Jelentkezési határidő: 2018. október 23.
    Kapcsolattartó személy: Vetési Nándor
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0799-850.230