Search form

    PINCÉR INAS

  • Pincér inast alkalmazunk a Jakab Antal Ház éttermébe. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható:

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • az étterem helységeinek előkészítése,
    • a vendégek rendeléseinek felvétele,
    • a választék ismertetése, ételek és italok ajánlása,
    • a felszolgáláshoz szükséges eszközök előkészítése,
    • az ételek és italok szakszerű felszolgálása,
    • utómunkálatok,
    • együttműködik a pincérekkel, a szakáccsal és a konyhai kisegitőve.

    Elvárások:

    • min. általános 8 osztály,
    • szociális érzékenység,
    • pontosság,
    • felelősségtudat
    • keresztény értékrend.

    Szükséges dokumentumok:

    • kézzel írt szándéknyilatkozat (legtöbb egy oldal),
    • szakmai önéletrajz (europass),
    • releváns oklevelek másolata.

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony,
    • szakmai tapasztalat és oklevél a megszerzett tudásról,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen.

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.

    Röviden rólunk: 2016-tól a Gyulafehérvári Caritas által működtetett csíksomlyói Jakab Antal Ház szállást és étkezést kínál zarándokoknak és csoportoknak, képzések, konferenciák, találkozók szervezésének biztosít helyet felszerelt konferenciatermekkel.

    Munkavégzés helye: Csíksomlyó
    Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 31.
    Kapcsolattartó személy: Bara Erika
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0726-000.606 (munkanapokon 9-12 óra)
    Iroda cím:

    Csiksomlyó 147 szám.

  • Aktuális

    Csütörtök, 2018. Szeptember 06.

    Ha kalandvágyó vagy,
    ha szeretnéd jobban megismerni önmagad,
    ha szeretsz új tapasztalatokat szerezni,

    Kedd, 2018. Szeptember 04.

    Csíkszeredában heti rendszerességgel lesz foglalkozás szeptember 12-től december 19-ig a Szent Imre Ifjúsági Központban.