Search form

    PSZICHOLÓGUS

  • Pszichológus munkatársat alkalmazunk Maros megyébe. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas – Szociális Gondozás Ágazata

    Munkakör megnevezés: pszichológus,COR 263411

    Meghirdetett munkakörök száma: 2

    Munkaviszony: teljes munkaidős állás – napi 8 óra, munkaszerződéses viszony

    Kezdés dátuma: 2018. január

    Helyszín: Marosszentgyörgy község

    Projekt: „Esély mindenkinek Marosszentgyörgyön”, MySmis azonosító:101818

    Projekt időtartama: 36 hónap, 2017.09.01. – 2020.08.31.

    ELVÁRÁSOK:

    Tanulmányok:

    • felsőfokú szakirányú, pszichológusi végzettség.

    Tapasztalat:

    • legalább 1 éves munkatapasztalat,
    • legalább 1 éves pszichológusi munkakörben szerzett tapasztalat.

    Egyéb elvárások:

    • problémamegoldó-, tervezési- és szervezési készség;
    • csapatmunkára nyitott, de ugyanakkor önálló munkavégző készség,
    • jó kommunikációs készség, a román és magyar nyelv kiváló ismerete,
    • szervezett és kreatív munkavégzés,
    • empátia, szociális érzékenység,
    • számítógép-kezelői ismeretek (MsOffice, Internet).

    Feladatok:

    • szaktanácsadás biztosítása hátrányos helyzetű gyerekek és családok részére,
    • tematikus csoportfoglalkozások szervezése gyerekek, fiatalok és szülők számára,
    • aktív részvétel a kedvezményezettek komplex felmérésében,
    • akciótervek, programok, tevékenységek tervezése és életbe léptetése a kedvezményezettek felzárkóztatása érdekében,
    • a kedvezményezettek által elért fejlődés felmérése, a beavatkozási terv egyéni igényekhez való igazítása,
    • a kedvezmények dokumentációjának összeállítása,
    • multidiszciplináris csapattal való együttműködés.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk,  a megpályázott munkakör megnevezésével.  Határidő: 2017. november 17.

    Szükséges iratok:

    • szakmai önéletrajz (Europass) – román nyelven,
    • szándéknyilatkozat – román nyelven,
    • releváns oklevelek másolata.

    További információk:

    Szabó Klára Réka, koordinátor – 0737 844 567

    Munkavégzés helye: Marosszentgyörgy község
    Jelentkezési határidő: 2017. november 17.
    Kapcsolattartó személy: Szabó Klára Réka
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0737-844.567
    Iroda cím:

    Marosvásárhely, Rózsák tere 61 szám.