Search form

    PSZICHOLÓGUS

  • Pszichológust alkalmazunk az Őrkői Nappali Központunkba, Kovászna megyébe. Legyél a munkatársunk, amennyiben egy civil szervezetnél, dinamikus csapatban, kihívásokkal teli munkakörben szeretnél dolgozni. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • az óvodáskorú iskolásköteles gyerekek iskolaérettségi felmérése, a felmérések alapján kiszűrt problémás gyerekekkel való prevenciós munka az Őrkői Nappali Központ keretén belül,
    • az I-IV osztály diákjainak felmérése, a problémás gyerekekkel speciális felzárkóztató munka,
    • a nagyobb osztályoknál pályaválasztási/iskolaválasztási tanácsadás,
    • egyéni és csoportos fejlesztő foglalkozások,
    • egyéni és csoportos tanácsadás minden korosztálynak,
    • a munkafolyamatok ledokumentálása,
    • együttműködés a szervezeten belüli és az iskolán belüli alkalmazottakkal.

    Elvárások:

    • felsőfokú pszichológusi oklevél,
    • Szakmai Kollégiumhoz való tartozás vagy hajlandóság a beíratkozásra,
    • jó kommunikációs- és szervezői készség,
    • empátia, pontosság, rugalmasság, önkontroll,
    • rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási képesség,
    • számítógép-kezelői ismeretek (MsOffice, Internet).

    Előnyt jelent:

    • pszicho-pedagógusi képesítés,
    • román szakmai nyelvezetben való jártasság,
    • tapasztalat és képzettség a szakterületen,
    • idegen nyelv ismerete (angol/német),
    • B. kat. jogosítvány.

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony,
    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél való elhelyezkedés,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    • magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat (legtöbb 1 oldal),
    • szakmai önéletrajz (Europass),
    • oklevelek másolata.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen október 15, déli 12.00 óráig.

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról, október 17-ig.

    Röviden rólunk: 28 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 5 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása.

    Munkavégzés helye: Sepsiszentgyörgy
    Jelentkezési határidő: 2018. október 15.
    Kapcsolattartó személy: Kerezsi Hajnalka
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0735-735.157
    Iroda cím:

    Sepsiszentgyörgy, Kós Károly u. 11 szám.