PSZICHOLÓGUS/GYÓGYPEDAGÓGUS - Gyulafehérvári Caritas

Search form

    PSZICHOLÓGUS/GYÓGYPEDAGÓGUS

  • A munkakör, amit ajánlunk tele van kihívásokkal, fejlődési lehetőséggel. Szervezetünk pedig biztosít egy stabil hátteret, barátságos légkört és kollegiális munkakapcsolatot. Várjuk jelentkezésed. Bővebb infó alább.

    Feladatok:

    • a nappali központ diákjainak felmérése, a problémás gyerekekkel speciális felzárkóztató munka;
    • egyéni és csoportos fejlesztő foglalkozások;
    • egyéni és csoportos tanácsadás;
    • a munkafolyamatok ledokumentálása;
    • adminisztrációs munka;
    • együttműködés a szervezeten belüli és az iskolán belüli alkalmazottakkal.

    Elvárások:

    • felsőfokú pszichológusi vagy gyógypedagógusi oklevél;
    • szakmai kollégiumhoz való tartozás vagy hajlandóság a beiratkozáshoz
    • jó kommunikációs és szervezői készség;
    • keresztény értékrend
    • empátia, pontosság, rugalmasság, önkontroll;
    • rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási képesség;
    • számítógép kezelői ismeretek (MsOffice, Internet);

    Előnyt jelent:

    • román szakmai nyelvezetben való jártasság.
    • tapasztalat és képzettség a szakterületen;
    • roma gyerekekkel munkatapasztalat
    • idegen nyelv ismerete (angol/német);
    • B. kat. jogosítvány.

    • magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat (legtöbb 1 oldal);
    • szakmai önéletrajz;
    • oklevelek másolata.

    A szükséges iratokat kérjük elektronikus formában e-mailen keresztül eljuttatni.

    Megjegyzés: A vizsgáztató bizottság fenntartja magának az előválogatás jogát. A kiválasztott személyeket telefonon értesítik az interjú időpontjáról.

    Munkavégzés helye: Székelyudvarhely, Korond, Zetelaka, Etéd
    Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 13.
    Kapcsolattartó személy: Tófalvi Orsolya
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0724322681