Search form

    SZAKÁCS INAS

  • Szakács inast alkalmazunk a Jakab Antal Ház éttermébe. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • a nyersanyagok és eszközök előkészítése,
    • az alapanyagok megtisztítása,
    • az alapanyagok feldarabolása és előkészítése főzéshez,
    • a szakács utasításait követve segít a főzésben,
    • elvégzi vagy közreműködik a terítésben,
    • közreműködik az ételek kiosztásában,
    • a tányérokat, edényeket, ételmaradékokat összegyűjti,
    • betartja az utasításokat,
    • együttműködik a szakáccsal, a konyhai kisegítővel és a pincérekkel.

    Elvárások:

    • min. általános 8 osztály,
    • szociális érzékenység,
    • pontosság,
    • felelősségtudat,
    • keresztény értékrend.

    Szükséges dokumentumok:

    • kézzel írt szándéknyilatkozat (legtöbb egy oldal),
    • szakmai önéletrajz (europass),
    • releváns oklevelek másolata.

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony,
    • szakmai tapasztalat és oklevél a megszerzett tudásról,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen.

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.

    Röviden rólunk: 2016-tól a Gyulafehérvári Caritas által működtetett csíksomlyói Jakab Antal Ház szállást és étkezést kínál zarándokoknak és csoportoknak, képzések, konferenciák, találkozók szervezésének biztosít helyet, felszerelt konferenciatermekkel.

    Munkavégzés helye: Csíksomlyó
    Jelentkezési határidő: 2018. május 31.
    Kapcsolattartó személy: Bara Erika
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0726-000.606
    Iroda cím:

    Csíksomlyó, 147 szám.

  • Aktuális

    Péntek, 2018. Május 18.

    Az Erasmus+ pályázat hat ország roma integrációjával foglalkozó szakemberének nyújtott lehetőséget, hogy együtt egy olyan könyvet/tanári segédanyagot hozzanak létre, amely egyedülállóan fog

    Hétfő, 2018. Május 07.

    Adományodat közösen kiflivé és a rászoruló gyerekek mosolyává varázsoljuk!