Search form

    SZOCIÁLIS MUNKÁS

  • Szociális munkást alkalmazunk a Marosi Ápolási csapathoz. Neked szól ez az állás, amennyiben szociálisan hátrányos, idős, beteg személyeken szeretnél segíteni, azáltal, hogy szakemberként felméred őket, és biztosítod számukra azt, ami jár nekik. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható

    Feladataid lesznek:

    • ellátottak nyilvántartásba vétele a csapatvezetővel vagy ennek helyettesével,
    • környezettanulmányoknak és esettanulmányoknak az elkészítése, frissítése, terepmunka,
    • állami támogatáshoz (L. 34/1998) szükséges pályázat elkészítése, kivitelezése és elszámolásában való részvétel,
    • programok szervezése, lebonyolítása, elszámolása,
    • az Otthongondozó szolgálat más tevékenységeivel való együttműködés.

    Elvárásaink feléd:

    • felsőfokú szociális munkás végzettség,
    • magyar és román nyelv ismerete társalgási szinten,
    • a magyar és román szakmai nyelvezetben való jártasság,
    • önálló munkavégzésre való készség,
    • csapatmunkára való készség,
    • rugalmas munkamegosztásra való készség,
    • fejlett szociális érzék,
    • keresztény értékrend,
    • pontosság, rendszerezettség,
    • jó kommunikációs és szervezői készség,
    • számítógép-kezelői ismeretek.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • a szakmai tapasztalat és a szakmai kollégiumhoz való tartozás (CNASR),
    • B. kat. autóvezetői jogosítvány.

    • kézzel írt szándéknyilatkozat (legtöbb egy oldal), valamint szakmai önéletrajz (Europass),
    • szakképesítést igazoló egyetemi oklevél másolata.

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony,
    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen, február 23., 12 óráig.

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás, és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról legkésőbb február 26-ig.

    Röviden rólunk: Több mint 25 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 6 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása. Az otthoni ápolás és szociális gondozás célja az egészségügyi alapápolás és szociális gondozás biztosítása, az egészségi állapot megtartása, helyreállítása, illetve javítása az ágyhoz-, házhoz kötött idős, beteg emberek számára.

    Munkavégzés helye: Marosvásárhely és környéke
    Jelentkezési határidő: 2018. február 23.
    Kapcsolattartó személy: Koszta Piroska
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0742-850536
    Iroda cím:

    Marosvásárhely, Prieteniei 8/2

  • Aktuális

    Péntek, 2018. Május 18.

    Az Erasmus+ pályázat hat ország roma integrációjával foglalkozó szakemberének nyújtott lehetőséget, hogy együtt egy olyan könyvet/tanári segédanyagot hozzanak létre, amely egyedülállóan fog

    Hétfő, 2018. Május 07.

    Adományodat közösen kiflivé és a rászoruló gyerekek mosolyává varázsoljuk!