Search form

    SZOCIÁLIS MUNKÁS

  • Amennyiben munkádat hivatásodnak tekinted, és szociális munkásként szeretnél segíteni fogyatékkal élő gyerekeknek, fiataloknak és az ő családjaiknak, akkor várjuk a jelentkezésed. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • kliensek felmérése, új ellátottakkal való kapcsolat felvétele,
    • környezettanulmány elkészítése, kliensdossziék adminisztrálása,
    • önkéntesekkel való együttműködés,
    • fogyatékkal élőket gondozó családokkal való kapcsolattartás, családlátogatás,
    • pályázatok megírása, elszámolása,
    • rendezvények szervezése,
    • meglevő program koordinálása (rendezvények fogyatékkal élők számára), ezek követése és fejlesztése,
    • a 34. törvény alkalmazásával kapcsolatos munkák,
    • adminisztrációs munkák.

    A jelölttel szemben támasztott elvárások:

    • szociális munkás végzettség,
    • fejlett szociális érzék,
    • keresztény értékrend,
    • türelem, kreativitás,
    • rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodás,
    • csapatban és önálló munkára való képesség,
    • a magyar és a román nyelv ismerete.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • számítógépes (MS Office) ismeret,
    • német/angol nyelv ismerete,
    • tapasztalat és képzettség a fogyatékossággal élőkkel való munkában, önkéntesség,
    • B kategóriás hajtási engedély.

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony,
    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél való elhelyezkedés,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    • magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat (legtöbb 1 oldal),
    • szakmai önéletrajz (europass),
    • releváns oklevelek másolata,
    • személyi igazolvány másolata.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen, május 18., 12 óráig.

    A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról, legkésőbb május  23-ig.

    Röviden rólunk: több mint 25 éve dolgozunk a közösségért. Jelenleg 6 megyében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása. A Szent Ágoston Nappali Foglalkoztató Központ fogyatékkal élő gyerekek és fiatalok számára nyújt szakszerű foglalkoztatást, közösséget, illetve lehetőséget az egyéni fejlődésre. Itt az autizmussal élő fiatalok specifikus fejlesztésben részesülnek, ugyanakkor fontos szerepet vállalunk a fogyatékkal élőket gondozó családok tehermentesítésében is.

    Munkavégzés helye: Csíkszereda
    Jelentkezési határidő: 2018. május 18.
    Kapcsolattartó személy: Demeter Zsuzsa
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0751-140.067 (munkanapokon 8-16 óra között)
    Iroda cím:

    P-ta Sf. Augustin 1-4.

  • Aktuális

    Péntek, 2018. Május 18.

    Az Erasmus+ pályázat hat ország roma integrációjával foglalkozó szakemberének nyújtott lehetőséget, hogy együtt egy olyan könyvet/tanári segédanyagot hozzanak létre, amely egyedülállóan fog

    Hétfő, 2018. Május 07.

    Adományodat közösen kiflivé és a rászoruló gyerekek mosolyává varázsoljuk!