SZOCIÁLIS MUNKÁS - Gyulafehérvári Caritas

Search form

    SZOCIÁLIS MUNKÁS

  • Szociális munkásként gyere és tegyél a hátrányos helyzetű gyerekekért civil szervezetünknél. A támogató munkakörnyezet, a fejlődési lehetőség és mindennapi kihívás biztosított. A többi rajtad is áll. Bővebb információt a munkakörrel kapcsolatban alább találsz.

    Feladatok:

    • hátrányos helyzetű gyerekekkel való munka, a helyi szükségleteknek és lehetőségeknek megfelelően;
    • szülőkkel való kapcsolattartás;
    • szociális és nevelési programok szervezése, lebonyolítása
    • nappali központ adminisztrációs feladatainak elvégzése, pályázatok elszámolásában való együttműködés;
    • együttműködés a közvetlen és közvetett munkatársakkal illetve a helyi intézményekkel.
    • egyéni esetkezelés, ügyvitel, tanácsadás;

    Elvárások:

    • felsőfokú szociális munkás (vagy ennek megfelelő) végzettség;
    • keresztény elkötelezettség;
    • jó kommunikációs- és szervezői készség;
    • mobilitási készség;
    • önálló munkavégzési képesség;
    • számítógép-kezelői ismeretek (MS Office.);
    • román és magyar szakmai nyelvezetben való jártasság;
    • B. kat. jogosítvány és autóvezetői gyakorlat.

    Előnyt jelent:

    • Szakmai Kollégiumhoz való tartozás;
    • a szakmai jogszabályok ismerete;
    • tapasztalat és képzettség a szakterületen;
    • roma gyerekekkel való munkatapasztalat
    • B. kat. jogosítvány
    • idegen nyelv ismerete (angol/német).

    • magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat (legtöbb 1 oldal);
    • szakmai önéletrajz;
    • oklevelek másolata.

    A szükséges iratokat kérjük elektronikus formában e-mailen keresztül eljuttatni.

    Megjegyzés: A vizsgáztató bizottság fenntartja magának az előválogatás jogát. A kiválasztott személyeket telefonon értesítik az interjú időpontjáról.

    Munkavégzés helye: Székelyudvarhely, Korond, Zetelaka, Etéd
    Jelentkezési határidő: 2019. november 29.
    Kapcsolattartó személy: Tófalvi Orsolya
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0724322681