SZOCIÁLIS PROGRAMOK ALIGAZGATÓJA - Gyulafehérvári Caritas

Search form

    SZOCIÁLIS PROGRAMOK ALIGAZGATÓJA

  • Terepen szereztél tapasztalatot és szeretnéd tudásodat egy összefogó, előretekintő közegben érvényesíteni? Hiszel a szociális ellátórendszer reformjában? Tennél is érte? Akkor te vagy a mi emberünk. Bővebb infó az állással kapcsolatban alább olvasható.

    FELADATOK:

    • Vezetése, koordinálása közvetlen módon egy 7 fős, közvetett módon egy több mint 100 fős csapatnak.
    • Biztosítani a szociális- és oktatási szolgáltatási tevékenységek megfelelő működését, a szakmai csoportok működését.
    • Koordinálni szakmai szolgáltatási és menedzsment folyamatokat: tervezés, végrehajtás, ellenőrzés.
    • Program- és szolgáltatástervezés.
    • Folyamatos szolgáltatásfejlesztés koordinációja.
    • Elősegíteni és biztosítani a szakmai munka minőségét.
    • Biztosítani a jogszabályokban meghatározott szakmai feltételek, követelmények, standardok szerinti működést, és ezen feltételeknek való megfelelést.
    • Kialakítani és biztosítani a szakmai munkához szükséges eszköz- és infrastrukturális feltételeket és hozzájárulni a forrásteremtéshez, fenntarthatósághoz.
    • A programok helyi vagy megyei önkormányzati szolgáltatási szerződéseinek a koordinációja.
    • Biztosítani az ágazati egység eredményes szakmai működését, belső kommunikációját a programok között, a vállalt indikátorok és teljesítménymutatók elérését.
    • A programvezetők munkájának irányítása, koordinációja, szervezése, ellenőrzése és értékelése.

    ELVÁRÁSOK:

    • Felsőfokú, szakirányú végzettség.
    • Min. 3 éves vezetői tapasztalat.
    • Román nyelv kiváló ismerete.
    • Tárgyalóképes idegen nyelv ismerete (angol/német).
    • B kategóriás jogosítvány.
    • Számítógép-kezelői ismeretek (MS Office).

    ELŐNYT JELENT:

    • Felsőfokú végzettség szociális-, pedagógiai- vagy menedzsment területen.
    • Szakmai standardok, törvénykezés ismerete.
    • Civil és/vagy szociális szférában szerzett vezetői tapasztalat/tevékenység.
    • Szakmai Kollégiumhoz való tartozás.
    • Korábbi önkéntes munka.

    AZ IDEÁLIS JELÖLT:

    • Proaktív szemléletű vezető.
    • Rendelkezik stratégiai és hosszú távú tervezési képességgel.
    • Jó kommunikációs és tárgyalási képességű.
    • Betartja a határidőket, precíz és megbízható.
    • Önálló, de csapatmunkára alkalmas személyiség.
    • Munkatársait eredményesen motiválja.
    • Tanulási vágy és szakmai alázat jellemzi.
    • Tisztességes, becsületes.
    • Keresztény az értékrendje és szociálisan érzékeny.

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések).
    • Stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség.
    • Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás).
    • Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    SZÜKSÉGES IRATOK:

    • Magyar nyelven, kézzel írt szándéknyilatkozat.
    • Szakmai önéletrajz román nyelven (Europass fomátum).
    • Releváns oklevelek másolata.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk. Kérjük feltüntetni a betölteni kívánt munkakört.

    A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.

    RÖVIDEN RÓLUNK:

    A Gyulafehérvári Caritas az ország legnagyobb szociális civil szervezete. Jelenleg 5 megyében vagyunk jelen (Maros, Hargita, Kovászna, Fehér és Hunyad).

    Munkavégzés helye: Maros/Hargita/Kovászna/Fehér/Hunyad
    Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 26.
    Kapcsolattartó személy: SIMON Emőke
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0742-458050