SZOCIÁLPEDAGÓGUS - Gyulafehérvári Caritas

Search form

    SZOCIÁLPEDAGÓGUS

  • Szereted a gyerekeket? Fejlesztő munkádat pedig nem az iskolai rendszerben, hanem egy civil szervezetnél szeretnéd végezni? Akkor várunk a csapatunkba. Szociálpedagógust keresünk hátrányos helyzetű gyerekek mellé. Bővebb infó az állással kapcsolatban alább olvasható.

    Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas – Szociális Gondozás Ágazata

    Munkakör megnevezés: Szociálpedagógus, COR 341202

    Munkaviszony:

    1. Meghatározott időre szóló: 2019 szeptember – 2020 augusztus 31
    2. Teljes munkaidős állás – napi 8 óra
    3. Munkaszerződéses viszony

    Kezdés dátuma: 2019 szeptember

    Helyszín: Marosszentgyörgy község és Marosvásárhely

    Projekt: „Esély mindenkinek Marosszentgyörgyön”, MySmis azonosító:101818

    Projekt időtartama: 36 hónap, 2017.09.01– 2020.08.31.

    Elvárások:

    Tanulmányok:

    • Közép- vagy felsőfokú pedagógiai végzettség, esetleg más szakirányú felsőfokú végzettség segítő szakmában (szociálpedagógus, szociális munkás, pszichológus, gyógypedagógus - pedagógiai modullal)

    Tapasztalat:

    • Legalább 2 év tapasztalat gyerekekkel való munkában

    Egyéb elvárások:

    1. Problémamegoldó, tervezési és szervezési készség,
    2. Csapatmunkára nyitott, de ugyanakkor önálló munkavégző készség,
    3. Jó kommunikációs készség, a román és magyar nyelv kiváló ismerete,
    4. Szervezett és kreatív munkavégzés,
    5. Keresztény értékrend,
    6. Empátia, szociális érzékenység, ökontroll, pontosság, rugalmasság,
    7. Számítógép-kezelői ismeretek (MsOffice, Internet).

    Feladatok:

    1. Foglalkoztató tevékenységek megtervezése és lebonyolítása gyerekek számára,
    2. Az ellátott gyerekek szüleivel való együttműködés, szülőcsoportok lebonyolítása,
    3. Az iskola tanáraival való kapcsolattartás, a gyerekek iskolai eredményének és fejlődésének periódikus ellenőrzése,
    4. Közösségi programok szervezése, lebonyolítása,
    5. A marosszentgyörgyi nappali foglalkoztató csapatával való szoros együttműködés, a központ működtetésében felmerülő tevékenységekbe való bekapcsolódás,
    6. A szakmai teamben való aktív részvétel az ellátottak egyéni beavatkozási terveinek elkészítésében, és megvalósításában,
    7. Egyéni felzárkóztatás, kiscsoportos tevékenységek lebonyolítása,
    8. Multidiszciplináris csapattal való együttműködés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    1. szociálpedagógusi képesítés,
    2. idegen nyelv ismerete (angol/német),
    3. tapasztalat hátrányos helyzetű gyerekekkel való munkában,
    4. B-kategóriás hajtási jogosítvány.

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések).
    • Stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség.
    • Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás).
    • Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, a megpályázott munkakör megnevezésével. Határidő: 2019. augusztus 7.

    Szükséges iratok:

    1. szakmai önéletrajz (Europass) – román nyelven,
    2. szándéknyilatkozat – román nyelven,
    3. a legfontosabb oklevelek másolata.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról 2019 augusztus 8-ig.

    További információk:

    Korodi Orsolya – 0724322909

    Munkavégzés helye: Marosszentgyörgy község és Marosvásárhely
    Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 31.
    Kapcsolattartó személy: Korodi Orsolya
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0724322909
    Iroda cím:

    Marosvásárhely, Rózsák tere, 61. szám.