Search form

    TAKARÍTÓ

  • Takarítót alkalmaz a Gyulafehérvári Caritas Szociomedikális Ágazata  a székelyudvarhelyi Szent Lukács Központba. Bővebb információ az állással kapcsolatban alább olvasható.

    A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • higiéniai előírások szigorú betartása,
    • a munkaeszközök tisztán tartása,
    • a munka megszervezése a munkatársak egyeztetésével,
    • multidiszciplináris csapattal való munka.

    A jelölttel szemben támasztott elvárások:

    • alapfokú végzettség (nyolc osztály),
    • terhelhetőség és jó állóképesség,
    • precíz munkavégzés, megbízhatóság,
    • keresztény értékrend.

    Szükséges iratok:

    • magyar nyelvű kézzel írt szándéknyilatkozat,
    • önéletrajz,
    • diploma vagy igazolás másolata.

    Amit nyújtunk:

    • alkalmazotti viszony,
    • szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, továbbképzések),
    • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség,
    • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
    • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

    A szükséges dokumentumokat a jobs@caritas-ab.ro e-mail címre várjuk, illetve személyesen is leadható a székhelyen. Kérjük feltüntetni a betöltelni kívánt munkakört.  A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás, és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

    A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.

    Röviden rólunk: Több mint 28 éve dolgozunk a közösségért. Az ország 5 megyéjében vagyunk jelen. Küldetésünk a szeretetszolgálat, a karitatív lelkület terjesztése és a szociális igazságosság előmozdítása.

    Munkavégzés helye: Székelyudvarhely
    Jelentkezési határidő: 2018. november 30.
    Kapcsolattartó személy: Kovács-Fancsali Kinga
    E-mai cím: jobs@caritas-ab.ro
    Telefonszám: 0732-830.098

    Székelyudvarhely, Rózsa utca 16. szám (munkanapokon 9-14 óra között)