Gyermekek es fiatalok felkarolása

• Helyszín: Székelyudvarhely
    2017. Május 19. - 2017. Május 27.

2017. május 27-én ismét felépítjük a Caritas Várost, ezúttal Székelyudvarhely városi parkjában.

2017. Május 11.

Óvodások lepték meg a Teréz Anya Idősek Nappali Foglalkoztató Központ nagy- és dédmamáit anyák napja alkalmából.

2017. Április 26. - 2017. Május 5.

Május 3-5. között kerül megszervezésre az Édesanyák Hete programsorozat Marosvásárhelyen. Az eddig Születés Heteként ismert rendezvény szervezői a Familia Centrum Egyesület, a Gyulafehérvári Caritas Korai Nevelő és Fejlesztőközpontja, a Gyulafehérvári Családpasztorációs Központ, valamint a VÉDEM – Marosvásárhelyi Édesanyák Egyesülete.

Helyszín: Marosvásárhely
    2017. Március 20. - 2017. Április 1.

Egyedi kézműves termékekkel várunk március 31-én Marosvásárhelyen.

Helyszín: Marosvásárhely
    2017. Február 13.

Szülésfelkészítő program indul a marosvásárhelyi Cseperedőben.

2016. December 23.

Tegnap az utolsó Richteres cipősdobozokat is kiosztottuk.

Bymartonk
    In
    Nov 22, 2016

Szemmel már-már követhetetlen magasságba emelkedtek a lila lampionok a koraszülöttek világnapján a székelyudvarhelyi Művelődési Ház elől. Közel ötven koraszülött ünnepelte együtt az életet szüleivel és a velük szolidarizáló családokkal csütörtökön.

Hungarian
    Helyszín: Székelyudvarhely, Marosvásárhely
    2016. November 21.

A Koraszülöttek Nemzetközi Világnapja alkalmából Székelyudvarhelyen és Marosvásárhelyen egész hetes progrogramsorozatot szerveztek november 14-19. között.

Bymartonk
    In
    Nov 14, 2016

Egészen pici babákról készült fényképek és picur ruhadarabok jelzik a Deus Providebit Házban, hogy hétfőtől koraszülöttek hete van. A Gyulafehérvári Caritas Korai Nevelő- és Fejlesztőközpontja különleges programsorozattal készül. „A világon minden tizedik gyerek koraszülött, Romániában pedig évente 20 ezer koraszülött baba születik. Közben meg az a tapasztalat, hogy egyre több gyerek jön hamarabb világra, mint ahogyan várták. Ez egy jelenség, erre figyelni kell - mondta Mezey Borbála, a marosvásárhelyi Korai Nevelő- és Fejlesztőközpont vezetője.

Hungarian
    Helyszín: Gyergyószentmiklós
    2016. November 7. - 2016. November 11.

Szent Mártonnak ünnepén
    Égő lámpást viszek én,
    Világítson mindig nékünk
    Ahol járunk, ahol kelünk.

Pages