Proiecte în derulare

• Proiectul vizează împărtășirea experienței extinse și diversificate existente a partenerilor și explorarea şi abordarea unor noi metode în sprijinirea accesului egal la educația de calitate și la angajarea tinerilor defavorizați.

12/31/2021
    • Primăria Sîngeorgiu de Mureș în parteneriat cu Asociația Divers, Asociația ”Caritas - Asistență Socială” Filiala Organizației Caritas Alba Iulia și Școala Gimnazială ”Sfântu Gheorghe” a lansat proiectul O şansă pentru fiecare în Sîngeorgiu de Mureş în 2017.

08/31/2020

Pages

• Ultimele știri

Vineri, 2019. Februarie 08.

Ploile torențiale din lunile iunie-iulie 2018 au provocat daune mari în toată țara, astfel și în județul Covasna, situația fiind deosebit de gravă în satul Băcel din comuna Chichiș, în satul Lunca

Vineri, 2019. Ianuarie 25.

Nu uitați să decideți despre cei 3,5% din impozitul Dvs.! Oferind cei 3,5% către Caritas Alba Iulia, vom putea ajuta împreună: