ADMINISZTRÁTOR

Munkáddal, hozzáértéseddel szívesen segítenéd mások tevékenységét, munkáját? Jó problémamegoldó vagy? Látod hogyan kapcsolódnak össze a különböző munkafolyamatok és mindig van egy jó ötleted arra, hogyan lehet ezt gördülékennyé tenni? Ha magadra ismertél, várunk csapatunkba!

Amit nyújtunk:

  • munkaszerződéses alkalmazotti viszony;
  • stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél való elhelyezkedés;
  • mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás);
  • 28 tervezhető szabadságnap;
  • támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • tárgyi eszközökkel, alapanyagokkal, fogyó eszközökkel biztosítja az otthon gondtalan működését;
  • különböző rendelések, beszerzések lebonyolítása;
  • különböző szolgáltatókkal való kapcsolattartás;
  • az épület karbantartásának menedzselése;
  • kliensek szállítása programálás szerint.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • jó kommunikációs- és szervezői készség;
  • empátia, pontosság, rugalmasság, türelem, kreativitás;
  • önálló és csoportos munkavégzésre való készség;
  • számítógép kezelői (Microsoft Office) ismeretek;
  • keresztény értékrend;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • adminisztrátori tapasztalat.

Szükséges iratok:

  • magyar nyelven írt szándéknyilatkozat (legtöbb 1 oldal);
  • magyar nyelvű önéletrajz (Europass modell).

Munkavégzés helye: Búzásbesenyő, Gondviselés Háza Idősek Otthona

Munkaviszony: meghatározatlan  időre, 8 órás munkaviszony.

A jelentkezési dosszié elektronikusan a [email protected] címre küldhető vagy leadható a helyszínen (Búzásbesenyő 98.szám alatt), június 27-ig.

Kérjük feltüntetni a betölteni kívánt munkakört!

A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.
A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról a határidő lejárta utáni héten.