KÖNYVELŐ

Munkavégzés helye: Marosvásárhely
Állás típusa: teljes munkaidő (napi 8 óra), meghatározatlan idő
Jelentkezési határidő: 2021. november 10.
Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas, Szociális Gondozás Ágazat

Feladatok:

  • pénzügyi és számviteli tevékenység,
  • számlázással, elszámolással, jelentések készítésével kapcsolatos pénzügyi tevékenységek,
  • eredménykimutatás és a mérleg előkészítése,
  • bevételekkel, kiadásokkal, kötelezettségekkel és követelésekkel kapcsolatos pénzügyi és számviteli kimutatások összeállítása.

Elvárások:

  • gazdasági végzettség,
  • precíz, önálló és megbízható munkavégzés
  • számítógép kezelői ismeretek,
  • román és magyar nyelv kiváló ismerete,
  • keresztény értékrend,
  • jó kommunikációs és szervezői készség.

Előnyt jelent:

  • gazdasági felsőfokú végzettség,
  • régiség a könyvviteli szakmában,
  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat könyvviteli munkakörben,
  • projektek könyvelésében és elszámolásában való jártasság.

Szükséges iratok:

  • román nyelven írt szándéknyilatkozat (legtöbb 1 oldal),
  • román nyelvű szakmai önéletrajz (Europass modell),
  • releváns oklevelek másolata.

A jelentkezési dosszié elektronikusan a maria.pinter@caritas-ab.ro címre küldhető.
További információ: 0741131025.
A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.