KÖNYVVITELI ÉS PÉNZÜGYI FELELŐS

A pénzügyi felelős biztosítja egyrészt a Mindenki mindenkiért – Integrált szolgáltatások a Székelyudvarhely-i hátrányos helyzetű közösségek felzárkóztatásáért” Norvég Alapokból finanszírozott projekt stratégiai és operatív pénzügyi irányítását, másrészt a szervezet számviteli csapatán belül lát el feladatokat.

Munkaviszony típusa: teljes állás.

Munkaszerződés formája: meghatározott, 24 hónap.

Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas, Szociális Gondozás.

FELADATOK:

  • A projekthez kapcsolódó pénzügyi, számviteli műveletek elvégzése a hatályos jogszabályoknak megfelelően, a pénzügyi beszámolók elkészítése,
  • A költségvetés tervezése és követése tevékenységenként,
  • Előkönyvelés,
  • A projekt pénzügyi beszámolójának megszervezése és koordinálása,
  • Az összes pénzügyi műveletnek a monitorizálása,
  • Számlázással, elszámolással, jelentések készítésével kapcsolatos pénzügyi tevékenységek,
  • Bérszámfejtés,
  • A személyzeti menedzsmenttel kapcsolatos könyvviteli műveletek.

ELVÁRÁSOK:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség,
  • Projektek pénzügyi menedzsmentjében szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • Román nyelv kiváló ismerete (gyakorlati megmérettetés),
  • Empátia, pontosság, rugalmasság, önkontroll,
  • Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási képesség,
  • Keresztény értékrend,
  • Logikus gondolkodás,
  • Számítógépes ismeretek (office csomag, internet),
  • Jó kommunikációs- és szervezői készség.

ELŐNYT JELENT:

  • Civil szervezetnél szerzett tapasztalat könyvviteli munkakörben.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Munkatársi viszony egy stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél;
  • Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás);
  • Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

SZÜKSÉGES IRATOK:

  • román nyelven írt szándéknyilatkozat (legtöbb 1 oldal),
  • román nyelvű szakmai önéletrajz Europass modell,
  • releváns oklevelek másolata.

A jelentkezési dosszié elektronikusan a jobs@caritas-ab.ro címre küldhető.

A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.