MENEDZSER ASSZISZTENS

Alkalmazó: Szociális Ágazat.

Munkaszerződés formája: teljes norma, napi 8 óra.

MUNKAKÖRI FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGEK:

  • A projektmenedzserek munkájának támogatása – Marosvásárhelyhez kötődő adminisztratív munkákkal kapcsolatban,
  • A projektekben aktuális szolgáltatói szerződések, dokumentumok projektenkénti nyilvántartása, szerződések aláíratása, iktatása, másolása, scannelése.
  • Együttműködés a könyvelőséggel, a főtitkársággal, a pénzügyi menedzserrel, a projektmenedzserekkel,
  • Nyilvántartások vezetése, a pénzügyi menedzser irányítása alatt,
  • Projektes kollégáktól származó, különböző régiókból beérkező dokumentumok, tevékenységi beszámolók, szabadságkérő lapok gyűjtése, lefűzése projektmappákba,
  • Tevékenységek dokumentációinak  gyűjtése, lefűzése projektmappákba,
  • Jegyzőkönyv vezetése munkagyűléseken,
  • Számlák és igazoló dokumentumok  gyűjtése, lefűzése a pénzügyi menedzser irányítása alatt,
  • Pénzügyi elszámolásokban való részvétel,
  • Árajánlatok, helyszínek keresésében való részvétel,
  • A vásárhelyi régiós gyűléseken való részvétel, a projektek képviselete a pénzügyi menedzserrel együtt.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség,
  • A román nyelv ismerete,
  • Jó kommunikációs  készség,
  • Önálló és csapatmunkára való alkalmasság,
  • Pontosság, precizitás, határidők betartásának képessége,
  • Strukturált gondolkodás, problémamegoldó képesség,
  • Empátia, szociális érzékenység és felelősségtudat,
  • Keresztény értékrend,
  • Számítógép-kezelési ismeretek (MsOffice, internet, e-mail).

AMIT NYÚJTUNK:

  • Szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, konferenciák, továbbképzések),
  • Stabil múlttal rendelkező civil szervezetnél hosszú távú munkalehetőség,
  • Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás),
  • Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

JELENTKEZÉSHEZ SZÜKSÉGES IRATOK:

  • Szakmai önéletrajz,
  • Kézzel írt szándéknyilatkozat (motivációs levél),
  • A legfontosabb tanulmányokat igazoló iratok másolata.

A vizsgáztatóbizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

A kiválasztott személyeket, telefonon értesítjük az interjú időpontjáról, határidő lejárta után legtöbb pár nappal.

Kérjük feltüntetni a betölteni kívánt munkakört!