PROJEKTEK PÉNZÜGYI FELELŐSE

Munkaviszony típusa: teljes állás

Munkaszerződés formája: meghatározott, 24 hónap, hosszabbítási lehetőséggel

Alkalmazó: Gyulafehérvári Caritas Szociális Gondozás

A pénzügyi felelős biztosítja a szervezet több, különböző forrásokból finanszírozott projektjének stratégiai és operatív pénzügyi irányítását, az adott projektek menedzsereinek közvetlen munkatársaként, szorosan együttműködve a szervezet könyvviteli csapatával, a közbeszerzésekért felelős személyekkel, a központi titkársággal és a projektasszisztenssel.

FELADATOK:

  • A projektekhez kapcsolódó pénzügyi számviteli műveletek elvégzése a hatályos jogszabályoknak megfelelően, a pénzügyi beszámolók elkészítése a finanszírozók által kért formában, szorosan együttműködve a projektmenedzserekkel,
  • A projektes költségvetések éves bontásban történő tervezése és követése,
  • A projektek pénzügyi beszámolójának határidőre történő megszervezése és koordinálása, végső formába öntése,
  • A projektekben történő pénzügyi műveleteknek a monitorizálása, külön átlátható nyilvántartása,
  • Könyvelőséggel való egyeztetések, havi kimutatások lekérése és nyilvántartása,
  • Folyamatos pénzügyi követés, a feltorlódás elkerülésének érdekében. Kiegyensúlyozott pénzügyi megvalósítás segítése a projektekben,
  • Számlázással, kifizetésekkel, elszámolással, jelentések készítésével kapcsolatos pénzügyi tevékenységek,
  • Számlák és egyéb releváns pénzügyi dokumentumok érvénytelenítése, projektes elszámolásokhoz való előkészítése, auditálási dossziék összeállítása,
  • Pénzügyi monitorizálás és javaslattétel a pályázatok kiegyensúlyozott pénzügyi megvalósításának érdekében,
  • Projektek közötti szinergiák figyelése, pénzügyi mozgások optimalizálása.

ELVÁRÁSOK:

  • Gazdasági felsőfokú végzettség,
  • Projektek pénzügyi menedzsmentjében szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • Román és magyar nyelv kiváló ismerete (gyakorlati megmérettetés),
  • Empátia, pontosság, rugalmasság, önkontroll,
  • Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodási képesség,
  • Keresztény értékrend,
  • Logikus gondolkodás,
  • Számítógépes ismeretek (office csomag, internet),
  • Jó kommunikációs- és szervezői készség.

ELŐNYT JELENT:

  • Civil szervezetnél szerzett tapasztalat.

AMIT NYÚJTUNK:

  • Alkalmazotti viszony;
  • Szakmai fejlődési lehetőség (tréningek, belső képzések, továbbképzések);
  • Mentorprogram (beilleszkedés elősegítése, szakmai vezetés, folyamatos támogatás);
  • Támogató, inspiráló, családias munkakörnyezet.

SZÜKSÉGES IRATOK:

  • Román nyelven írt szándéknyilatkozat (legtöbb 1 oldal),
  • Román nyelvű szakmai önéletrajz Europass modell,
  • Releváns oklevelek másolata.

A vizsgáztató bizottság fenntartja az előválogatás és adott esetben a gyakorlati megmérettetés jogát.

A kiválasztott személyeket telefonon értesítjük az interjú időpontjáról.